ДИВЉАО НА АУТО-ПУТУ: Возио 214 км на сат, одбио алко-тест

ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду зауставили су ноћас, пресретачем, возача који је управљао аутомобилом брзином од 214,7 километара на сат, на делу пута где је брзина ограничена на 80 километара на сат.

ДИВЉАО НА АУТО-ПУТУ: Возио 214 км на сат, одбио алко-тест

Фото: Депоситпхотос

На ауто-путу у Новом Београду полиција је искључила из саобраћаја 34-годишњег возача "фолксвагена" због насилничке вожње, а он је одбио алко-тестирање, саопштила је ПУ Београд.


Возач је задржан и биће приведен код судије за прекршаје.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.

15. 07. 2026. у 16:04

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво