УЗЕЛИ НОВАЦ, А НИСУ ИСПОРУЧИЛИ КУКУРУЗ: Суботичани ухапшени због злоупотреба
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Суботици, оперативним радом, расветлили су превару почињену у августу прошле године и, по налогу Основног јавног тужилаштва у Суботици, поднели кривичну пријаву против двојице мушкараца старости 37 и 35 година, осумњичених за ово кривично дело.
Фото: Депоситпхотос
- Они се сумњиче да су са одговорним лицем једног предузећа закључили два уговора о продаји меркантилног кукуруза, за шта им је уплаћен аванс од пет милиона динара. Сумња се да њих двојица овом предузећу нису испоручили уговорену количину кукуруза, а аванс су задржали за себе – кажу у суботичкој полицији.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Одређен притвор учесницима нереда у Бетон хали!
24. 05. 2021. у 20:22
ОГЛАСИО СЕ МУП: Ево за шта терете надрилекара Саву Кнежевића (ФОТО)
24. 05. 2021. у 16:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)