ДУБРАВКА ЂЕДОВИЋ ХАНДАНОВИЋ О ПРЕГОВОРИМА СА РУСИМА: Имамо неколико опција и ми смо задовољни
13. 10. 2025. у 19:40
МИНИСТАР рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић изјавила је да је разговор са руском страном око санкција НИС дуго трајао и да је био конструктиван.
Повезане вести
"НИЈЕ ГОТОВО ДОК НИЈЕ ГОТОВО" Ђедовић Хандановић: Питање НИС-а биће решено кад се потпише уговор између МОЛ-а и Гаспромњефта
МИНИСТАРКА рударства и енергетике Дубравка Ђедовић Хандановић изјавила је данас да ће питање НИС-а бити решено тек након званичног потписивања купопродајног уговора између мађарског МОЛ-а и руског Гаспромњефта, као и да ће Србија куповином додатних пет одсто акција у компанији стећи могућност да контролише одређене одлуке у пословању НИС-а.
28. 01. 2026. у 11:42
Најновије из рубрике
ОБАРА ВРЕДНОСТ НЕКРЕТНИНЕ: Овај детаљ умањује цену куће
СТРУЧЊАЦИ за тржиште некретнина наводе да класичне спољне ролетне постепено губе примат, док савремени системи за замрачење и велике стаклене површине све више утичу на изглед и вредност савремених домова.
17. 03. 2026. у 06:30
ПРЕДСЕДНИК РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ НА ТРИБИНИ ФОНДА ПИО У СЕВОЈНУ: "Држава ће наставити да поступа одговорно према пензионерима" (ФОТО)
ТРИБИНИ међугенерацијске сарадње и солидарности, коју су Фонд ПИО и Савез пензионера Србије данас организовали у Севојну за око 500 пензионера, присуствовао је и председник Републике Србије, Александар Вучић.
16. 03. 2026. у 22:05
ВУЧИЋ НАЈАВИО ПУНУ ПОДРШКУ ДРЖАВЕ ФАБРИЦИ У ЛУЧАНИМА: Држава неће одустати од већинског власништва, стиже најмодернија опрема
ТОКОМ посете фабрици Милан Благојевић Наменска у Лучанима, председник Србије Александар Вучић поручио је да ће држава наставити да подржава модернизацију те компаније и да је спремна да помогне у набавци најсавременије опреме.
16. 03. 2026. у 18:27
БОЛЕСТ ЖИВИНЕ СМАЊУЈЕ ПРОИЗВОДЊУ: Прети ли несташица јаја уочи Ускрса?
ШИРЕЊЕ њукаслске болести међу живином последњих недеља озбиљно погађа европску производњу јаја. Због појаве нових жаришта болести у Немачкој, посебно у покрајинама Бранденбург и Баварска, до сада је усмрћено око 1,3 милиона кока носиља, ћурана и бројлера, што је знатно смањило дневну производњу јаја, пише Agrarheute.
16. 03. 2026. у 17:33
ВУЧИЋ САОПШТИО ВАЖНЕ ВЕСТИ: За водовод и прикључење на Рзаву издвојено 2,5 милиона евра
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић рекао је данас у разговору са мештанима села Котража, у општини Лучани, да ће држава урадити више локалних путева у том делу Србије и истакао да су за Котражу, Гучу и Лучане водовод и прикључење на водоизвориште Рзаву од стратешког значаја и да је за то издвојено 280 милиона динара, односно 2,5 милиона евра.
16. 03. 2026. у 17:32
Коментари (0)