НУДЕ 1.200 КВАДРАТА У ЛЕШТАНУ: Продаје се земљиште - ово је почетна цена

Јована Манић

17. 03. 2025. у 17:27

РЕПУБЛИЧКА дирекција за имовину продаје земљиште у Гроцкој, у насељу Лештане, површине око 1.200 квадрата.

НУДЕ 1.200 КВАДРАТА У ЛЕШТАНУ: Продаје се земљиште - ово је почетна цена

Фото: С. Костић

Земљиште се продаје путем прикупљања писаних понуда.

Површина је у јавној својини Републике Србије, означена бројем 369/12, нема излаз на пут и припада зони привредно-комерцијалне делатности. Цела парцела се продаје по цени од 4,4 милиона динара, односно 3.694 динара по квадрату.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте

"НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА" Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је известио да Естонија није дозволила словачком авиону за Русију да прелети преко њене територије и да се тражи алтернативни пут.

07. 05. 2025. у 21:01

ТО ЈЕ СКАНДАЛ! Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине

"ТО ЈЕ СКАНДАЛ!" Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан оштро је критиковао председницу Европске комисије Урсулу фон дер Лајен на друштвеним мрежама због позива Украјини да убрза приступање Европској унији.

07. 05. 2025. у 15:26

Коментари (0)

ВУЧИЋ САОПШТИО ОДЛИЧНУ ВЕСТ ИЗ МОСКВЕ: Сјајан договор постигнут