УЗ ПОДРШКУ ЧЕШКЕ РЕПУБЛИКЕ: У Крагујевцу основан регионални центар за циркуларну економију
Регионални центар за циркуларну економију основан је у Крагујевцу у партнерству града са Регионалном агенцијом за економски развој Шумадије и Поморавља. .

Фото : ГК
Пројекат је финансирала Чешка Република у оквиру развојне сарадње. Центар промовише циркуларну економију и јача капацитете Крагујевца у овој грани привреде
Пројекат „Оснивање регионалног центра за циркуларну економију“ је у складу са приоритетима Чешке развојне сарадње и Програмом заштите животне средине Града Крагујевца 2023-2033 и створиће основне услове за развој капацитета града и региона за прелазак на циркуларну економију.
*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*
Током шест месеци реализације пројекта одржане су обуке за представнике јавног и пословног сектора из Шумадије са више од 50 полазника, спроведена онлајн кампања која је имала досег већи од 50.000, организована студијска посета Брну за представнике кључних стејкхолдера, формиран Регионални центар за циркуларну економију и дизајниран програм подршке намењен малим и средњим предузећима која се у Крагујевцу баве овом граном економије.
Завршна конференција одржана је у Бизнис иновационом центру у Крагујевцу којој је присуствовао представник Амбасаде Републике Чешке у Београду
*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)