РЗС: Промет у малопродаји
ПРОМЕТ робе у трговини на мало у Србији у јулу 2023. године, у односу на исти месец претходне године, већи је у текућим ценама за 5,7 одсто, а у сталним ценама мањи је за 3,2 одсто, објавио је Републички завод за статистику.

Фото М. Лабудовић
Уколико се упореде првих седам месеци 2023. године са истим периодом претходне године, промет робе у трговини на мало већи је у текућим ценама за 8,2 одсто, а у сталним ценама мањи је за 4,7 одсто.
Због значајне инфлације грађани троше више новца на мање производа.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)