ДРУГО КОЛО ИЗВЛАЧЕЊА "УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ" ОД ЈЕСЕНИ: Објављена нова верзија мобилне апликације
ПОРЕСКА управа саопштила је данас да је за све досадашње и будуће учеснике наградне игре "Узми рачун и победи" објављена нова верзија мобилне апликације "Узми рачун и победи".

Фото: Инстаграм принтскрин/ministarstvo_finansija's profile picture ministarstvo_finansija
У оквиру нове мобилне апликације унапређена је функционалност скенирања QR кода фискалног рачуна.
Нова верзија мобилне апликације "Узми рачун и победи" доступна је у Google Play и Apple продавницама.
Како је раније најављено, друго коло наградне игре "Узми рачун и победи" почеће на јесен ове године, а наградни фонд ће бити 10 станова у Београду, колико је додељено и у оквиру првог кола.
БОНУС ВИДЕО: Синиша Мали - Србија је на сигурном путу
Препоручујемо

НОВО КОЛО НАГРАДНЕ ИГРЕ "УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ": У игри још 10 станова у Београду
04. 04. 2023. у 16:35

"УЗМИ РАЧУН И ПОБЕДИ": Друго коло наградне игре почеће на јесен ове године (ФОТО)
04. 04. 2023. у 14:11

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (2)