ПРВА Е-ЛИЦИТАЦИЈА ПУТЕМ ИНТЕРНЕТА: Продат сат за 900.001 динар
Управа царина обавила је прву е-лицитацију путем интернета, на којој је први продати предмет био луксузни часовник марке "ибло", излицитиран на износ од 900.001 динара.

Фото: Free Images Pixabay
Учествовала су три потпуно анонимна понуђача, што је минимум за продају.
- Кренули смо са јако добрим пројектом који обезбеђује транспарентност и веће приходе буџету и искључује злоупотребе - изјавио је после лицитације директор Управе царина Бранко Радујко.
На лицитацијама за све понуђене предмете била су 63 учесника, од којих 21 правно лице и 42 физичка лица.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (1)