ЈОШ ЈЕДНА ОПШТИНА У СРБИЈИ ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНУ СИТУАЦИЈУ: Нагли пораст броја заражених, затварају се вртићи
У ОПШТИНИ Медвеђа на југу Србије уведена је ванредна ситуација због наглог пораста броја заражених корона вирусом.

Фото И. Митић
Школе, неколико кафића и ресторана радиће према мерама државног Кризног штаба, а према одлуци општинског Штаба, биће затворени вртићи Предшколске установе "Младост", јер су се спорадично појавили случајеви инфекције корона вирусом, преносе Јужне вести.
Најављене су и ригорозније контроле придржавања мера и ригорозније контроле надлежних органа.
Према последњим званичним подацима, у Општини Медвеђа су од појаве епидемије у Србији до данас евидентирана 134 случаја заразе, док је само у последњих недељу дана било 54 позитивних.

РУСКИ АМБАСАДОР: Ако НАТО то уради, избиће рат
АКО НАТО обори руски авион, то ће значити војни сукоб, изјавио је амбасадор Русије у Паризу Алексеј Мешков.
25. 09. 2025. у 16:04

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

ШОКАНТНИ ДЕТАЉИ УБИСТВА ХРВАТСКОГ ПОЛИТИЧАРА Закуцали се у њега колима, па га изрешетали - смрт насред пута и тројица ухапшених (ВИДЕО)
"УСЛЕДИЛА је брза интервенција полиције током које је пронађен 33-годишњак, након чега су ухваћене још две особе."
24. 09. 2025. у 13:56
Коментари (0)