ГАЂАЛИ ДА НАС УНИШТЕ И ПОТРУЈУ: Пре 25 година НАТО је ракетирао панчевачку "Петрохемију", "Азотару" и "Рафинерију"
15. 04. 2024. у 07:00
ЗАУВЕК ће Панчево и Србија памтити тај 15. април, када су током НАТО агресије 1999. године погођени резервоари "Петрохемије".
Повезане вести
"У МОМ УЗОРКУ БАРИЈУМА ЈЕ БИЛО 1.442 ПУТА ВИШЕ": Како нас НАТО још убија - Исповест Мирјане Рајић из Београда (ФОТО)
КАКО сам, питате? Добро сам. Мислим само о лепим стварима. Маштам. Све ружно потискујем. Мада, врате се, понекад, слике које узнемиравају и боле. Тада кажем: колико потресних судбина има, колико деце беспомоћне којима је рак орочио живот, ја немам право реч да изустим.
27. 03. 2026. у 07:00
СПАС ИЗ ЗАДРА: Како су Амери спашавали пилоте од Срба - 6 дана бежаније код Бихаћа и буђановачко блато
НОВА ратна жаришта у свету, опет Американци и опет сличан сценарио.
05. 04. 2026. у 18:47
ИТАЛИЈАНКА '99 ПОЛЕТЕЛА ДА БОМБАРДУЈЕ МИЛЕШЕВУ: Указао јој се Бели анђео - окренула авион и вратила се, а онда је отишла у манастир
КАСНИЈЕ је дошла да се поклони анђелу и горко се покаје.
27. 03. 2026. у 22:39
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
СТРАХУЈЕМО ДА ЈЕ УРАНИЈУМ И У КРВИ НАШЕ ДЕЦЕ: Како нас НАТО још убија - Потресна исповест Миленковића из Великих Црљена
ДА су Миленковићи, Зоран и Божидара, свих ових година откада су се суочили са опаком болешћу водили дневник, за њихову судбинску причу било би потребно више од њиховог живота.
26. 03. 2026. у 07:00
Најновије из рубрике
Наоружајте се стрпљенем: На Ђурђевдан се очекује колапс на путевима Србије
У СРЕДА, 6. маја, очекује се појачан интензитет саобраћаја због прославе Ђурђевдана, рекли су из ЈП "Путеви Србије".
05. 05. 2026. у 22:03
Ђурђевић Стаменковски и Боцан Харченко: Први пут одата почаст руским и српским војницима у Калуђерици
МИНИСТАРКА за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Милица Ђурђевић Стаменковски и амбасадор Руске Федерације Александар Боцан-Харченко положили су данас венце на споменик војницима Црвене армије у Калуђерици и поручили су да желе да на том простору подигну Парк српско-руског пријатељства.
05. 05. 2026. у 18:46
Пронађена девојчица (9) из Новог Сада: Срећан крај потраге, дете предато мајци
ДЕВОЈЧИЦА Аљона (9) која је нестала у Новом Саду, а чији је нестанак јутрос пријављен, пронађена је.
05. 05. 2026. у 17:22
Нестала девојчица (9) у Новом Саду: Родитељи мислили да спава, кад су ушли у собу, Аљоне није било
Ако видите девојчицу, позовите полицију.
05. 05. 2026. у 16:31
Црква издала јасна правила: Ево каква трпеза мора бити за Ђурђевдан
ЂУРЂЕВДАН је празник и слава који се сваке године славе 6. маја, а у 2026. години овај датум пада у среду.
05. 05. 2026. у 15:45
Коментари (0)