КИЛОМЕТАРСКЕ КОЛОНЕ НА ГРАНИЦИ: Возила чекају до 120 минута, теретњаци до шест сати
УСЛЕД повећаног прилива возила на граничним прелазима Републике Србије, могу се очекивати гужве у саобраћају и задржавања до доласка на граничну контролу, како у путничком, тако и у теретном саобраћају, саопштено је вечерас из МУП-а.

Фото: АМСС
Према последњим информацијама Управе граничне полиције, на излазу из Републике Србије, на Граничном прелазу Батровци, теретна моторна возила чекају око 480 минута, на ГП Бездан 180, а на ГП Келебија и ГП Хоргош око 120 минута.
Такође, када су у питању путничка возила, на излазу из земље, најдуже се чека на ГП Хоргош, и то око 120 минута и на ГП Батровци око 60 минута.
Из МУП-а напомињу да је чекање на излазу из земље последица поступања граничних органа суседних земаља према њиховим процедурама.
Имајући у виду појачан интензитет саобраћаја, им МУП-а апелују на возаче да бирају алтернативне путне правце и мање оптерећене граничне прелазе.
БОНУС ВИДЕО - У СТРОЈУ НАЈБОЉИХ: "Новости" на обуци нових припадника 72. бригаде за специјалне операције

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)