ТРОЈЕ ОД ЧЕТВОРО РАЊЕНИХ У ДОБРОМ СТАЊУ: Огласио се директор КЦС-а о повређенима из школе на Врачару
ДИРЕКТОР КЦС-а др Милика Ашанин рекао је да је троје од четворо рањених који су Ургентном центру сасвим добро, да су будни и да са њима лекари разговарају. Реч је о двоје ученика и наставници.

Фото: Танјуг
- Што се тиче четвртог пацијента, он је дошао са тешким, комплексним, прострелним повредама грудног коша, врата и кичме, имао је две операције. Он је боље, будан је, али морамо бити јако опрезни и квалификовати да је стање критично. Данас ћемо имати серије контролних прегледа и снимака да видимо ефекте операција - рекао је др Ашанин.
Директор Тиршове др Синиша Дучић рекао је да су два дечака са прострелним ранама ногу која су смештена у тој институцији стабилно, док је девојчица која је оперисана као хитна са повредом главе витално угрожена и у критичном је стању.
- Лекари раде све да је одрже у животу, али јако је тешко опште стање и витално је угрожена. Засад нису планиране нове операције - рекао је др Дучић.
БОНУС ВИДЕО: НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ - Др Милика Ашанин о стању повређених
(РТС)

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)