ПРОГНОЗА ЗА ПЕТАК, 10. ЈУН: Променљиво облачно и нестабилно са кишом и пљусковима, температура до 26 степени

Танјуг

10. 06. 2022. у 01:00

У Србији у петак променљиво облачно и нестабилно, местимично са кишом и пљусковима са грмљавином, који локално могу бити израженији са већом количином падавина, градом и јаким ветром у зони пљускова.

ПРОГНОЗА ЗА ПЕТАК, 10. ЈУН: Променљиво облачно и нестабилно са кишом и пљусковима, температура до 26 степени

Фото: П. Милошевић

Ветар слаб и умерен, на северу повремено и јак, северни и североисточни. Јутарња температура од 12 до 17, а највиша дневна од 22 до 26 степени, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

У Београду променљиво облачно и нестабилно, после подне и увече повремено са кишом или пљусковима са грмљавином. Ветар слаб и умерен, северни и североисточни. Јутарња температура око 17, а највиша дневна око 25 степени.

У Србији у суботу променљиво и нестабилно, местимично с кишом, пљусковима и грмљавином, који ће локално бити израженији са већом количином падавина и јаким ветром у зони пљускова.

Од недеље смањење жестине и интензитета падавина у односу на претходни период.

Уз смену сунчаних и облачних интервала, до среде се краткотрајни пљускови са грмљавином очекују само у брдско-планинским пределима, а од четвртка и у осталим крајевима. 

БОНУС ВИДЕО: ТРОДНЕВНИ СПУСТ ЛИМОМ: 150 рафтера три дана крстарило кроз две државе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију