АЛБАНЦИ ПУЦАЛИ НА ВОЈСКУ: Још један напад на Србе на Косову и Метохији
У АТАРУ куршумлијског села Растелница група Албанаца са простора Косова и Метохије пуцала је на припаднике Војске Србије. На срећу, нема повређених.

Фото: В.Ђ.
Реч је о шумокрадицама који су са простора уже српске покрајине ушли на територију куршумлијске општине како би крали дрва.
Реч је о пет лица које је уочила патрола Војске Србије. Када су схватили да су их видели, Албанци су вечерас запуцали из ватреног оружја на припаднике ВС, а онда побегли на простор суседне општине Подујево и опет пуцали у правцу војне патроле.
Повређених није било.
Ово није први пут да шумокрадице са простора Косова и Метохије упадају на територију куршумлијске општине и краду дрва, те пуцају на полицију и војску. Током прошле године забележено је најмање 75 напада.
БОНУС ВИДЕО - АВИОНИ НАДЛЕЋУ МОСКВУ: Пилоти руских акрогрупа и ваздушних снага вежбају за параду
Препоручујемо

ФЕЈСБУК ПОСЛАО ПОРУКУ КОРИСНИЦИМА У СРБИЈИ: Велике промене на друштвеној мрежи (ФОТО)
05. 05. 2022. у 20:51

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (2)