ЈУТЈУБЕР СЕ ХВАЛИ КОЛИКО ЈЕ ПРАТИЛАЦА ДОБИО: Још се не назире крај драме у Новом Саду, део Улице цара Душана затворен (ФОТО/ВИДЕО)
ДЕО Улице цара Душана у Новом Саду већ сатима је затворен за саобраћај, због претње 36-годишњег јутјубера Даниела Ђукића, да ће извршити самоубиство.

Фото: Новости
Како јавља репортер "Новости" на терену су и даље полиција, ватрогасци, као и специјални тим психолога који преговарају са јутјубером који се још јутрос забарикадирао у свом стану, под претњама да ће наудити себи уколико му неко приђе.
Ђукић се на Фејсбуку хвали колико пратилаца је добио данас и повремено се појављује на застакљеној тераси и снима мобилним телефоном.
Читава драма у вези са претњом самоубиством отпочела је јутрос нешто после девет часова, а уплашена мајка овог мушкарца пријавила је читав случај полицији и од тада трају преговори.
Није познато који су били његови мотиви за својеврсно затварање у стан.
Препоручујемо

"ГЛЕДАО САМ ХОРОСКОП, НИШТА МИ СЕ НЕЋЕ ДЕСИТИ": Вишесатна драма у Новом Саду још траје, јутјубер провоцира окупљене (ВИДЕО)
19. 12. 2021. у 16:23 >> 17:22

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (1)