ШТА ЋЕ БИТИ СА ЛЕКАРИМА КОЈИ СУ ПРОТИВ ВАКЦИНЕ: Лончар објаснио - Против њих ће се покретати процес!
КАКО је министар здравља Златибор Лончар рекао данас, убудуће када вам лекар каже да не треба да се вакцинишете, Лекарска комора Србије ће покренути процес због угрожавања јавног здравља.

Фото П. Милошевић
- То значи да лекар може да изгуби и лиценцу. Тим поводом јуче сам имао и састанак са Српским лекарским друштвом и тај састанак ћу данас наставити. Због тога ће највероватније данас бити пуштен у рад број телефон на који ће грађани моћи да пријаве лекаре који су им саветовали да се не вакцинишу - рекао је Лончар.

Фото Танјуг
- Ако лекар одбије да потпише то што је саветовао пацијенту, и ти лекари ће моћи да буду пријављени - додао је министар.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО - Српска фабрика вакцина
Препоручујемо

СВАКИ ДРУГИ СТАНОВНИК СРБИЈЕ СТРАДА ОД СРЦА: Како смањити штетне навике
13. 10. 2021. у 11:00

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА ЧЕТВРТАК, 14. ОКТОБАР: Топло се обуците и понесите кишобран, може да затреба
14. 10. 2021. у 01:20 >> 01:44

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (3)