"БЛАГО МЕНИ, ПРОФЕСОРЕ!" Брџа очитао лекцију Кривокапићу - Има нас који смо пружали отпор свих ових година, док сте ви били "неопредељени"

Novosti online

06. 04. 2021. у 12:03

МЛАДИ противник Миловог режима и јунак протеста против Мила Ђукановића Миливоје Брџа Брковић се огласио на свом Фејсбук профилу поводом срамне оставке коју је премијер Здравко Кривокапић уручио министру Владимиру Лепосавићу.

БЛАГО МЕНИ, ПРОФЕСОРЕ! Брџа очитао лекцију Кривокапићу - Има нас који смо пружали отпор свих ових година, док сте ви били неопредељени

Фото: В. К.

Лепосавић је проказан од стране режима у Црној Гори зато што је рекао да је спреман да призна да је у Сребреници учињен геноцид када се то и недвосмислено утврди, на шта је Кривокапић рекао да је "недопустиво да министар правде износи своје ставове".

Брџину поруку преносимо у целости и без измена:

Благо мени, професоре

Како објаснити професору, а да нас погрешно не разумије да његов избор и његових министара није проистекао из народне воље. Највеће тијело није влада, већ скупштина иако пријети њеним укидањем. У скупштини је пресликана народна воља која је директно бирана на изборима, а касније уцјенама скупштина изгласала овај састав владе. Ради мира у кући!

Како објаснити професору, а да се не погорди да га није сопственом заслугом запала данашња улога, да има много стручнијих, честитијих и лојалнијих овој држави и народу који су могли обављати ову одговорну функцију.

Како објаснити професору, да није премијер свих грађана и да те флоскуле остави за неки полусвијет, јер има један број који је на тракторе после избора хтио да сели Србе, а он је доминантно ту гдје јесте гласовима Срба. Дакле, премијер је већине, антифашистичке и антисепаратистичке Црне Горе.

Како објаснити професору, а да се не замјери човјек, да није за катедром, а да ми нисмо студенти и да не може имати она манијачка излагања која не пристоје ни вјернику ни интелектуалцу. Не можемо му одбити на младост!

Како објаснити професору, ако тврди да сви раде против овакве владе, да таква влада завређује и да падне. Не мора поистовјетити са собом, а и може. Свеједно је!

Ђе су колеге министри, грађанисти и Срби ( другачије не иде, ако Србе не гурнемо у посебни кош), да се солидаришу са својим колегом Лепосавићем. Није то најтањи крај добри моји, јер вас 90% има неспособних и недораслих задатку, а и оних који дијеле став Лепосавића. Барем се за такве престављате!

На крају, има нас који смо пружали отпор свих ових година, док сте ви професоре били „ неопредијељени", док су ваш народ прогонили и дискриминисали. Има неко ко се жртвовао читав овај период, угрожавајући не егзистенцију већ свој живот и своје породице, а ви само парадно прошетали побједничким постољем. И не треба жалити, јер смо и ону дилему о ухљебима кроз ових пар редака демонтирали.

У то име професоре:
Благо мени!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас