ХАПШЕЊЕ У АКЦИЈИ "ЗАСЈЕДА": Баранин у колима крио илегални пиштољ и муницију
УГОСТИТЕЉ Р.Л. (58) из Бара, ухапшен због илегалног поседовања пиштоља и 100 комада муниције у полицијској акцији „Засједа“ саслушан у Основном државном тужилаштву.
Фото: МУП Црне Горе
После саслушања пушен је да се брани са слободе у редовном судском поступку.
- Полиција је у Бару у сарадњи са службеницима Сектора за борбу против организованог криминала и корупције извела оперативно тактичку акцију „Засједа“ и у месту Челуга зауставила путничко моторно возило којим је управљао Р.Л. (58) из Бара. Прегледом возила пронађен је пиштољ калибра 7,62 мм у илегалном поседу, као и 100 комада муниције - наводи се у саопштењу Управе полиције.
Након што је пронађено оружје и муниција, полиција је ухапсила овог Баранина. Њему се на терет ставља кривично дело недозвољено држање оружја и експлозивних материја.
Иначе, Р.Л. је власник угоститељског објекта у центру Бара.
Препоручујемо
ПРОНАШЛИ МУ ГОМИЛУ МУНИЦИЈЕ У КУЋИ: Хапшење у Неготину због недозвољеног држања оружја
11. 11. 2020. у 17:43
У СТАНУ ПРОНАЂЕНИ РЕВОЛВЕР И 803 МЕТКА Ухапшен мушкарац из околине Неготина
10. 11. 2020. у 15:06
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)