УВОДИ СЕ НОЋНИ КАРАНТИН У ЦРНОЈ ГОРИ: Забрана изласка од 22 до 5 ујутру, расте број заражених
Од ПОНЕДЕЉКА, 28. септембра, па до 12. октобра, због пораста случајева корона вируса у Никшићу, Беранама и Андријевици биће забрањено напуштање домова од 22 часа до пет сати ујутро, а забрањен ће бити и рад угоститељских објеката и кућне посете.
Фото Depositphotos
Према одлуци црногорског Националног координационог тела, у Рожајама ће од 28. септембра бити забрањен рад угоститељских објеката и кућне посете.
У Котору, Будви, Подгорици и Пљевљима ће од 28. септембра до 12. октобра угоститељски објекти смети да раде до 22 сата. За столовима ће моћи да седе највише две особе, док ће обавезан размак између столица лица која су леђима окренута једна другима бити један метар.
У осталим црногорским општинама примењиваће се епидемиолошке мере које су и до сада биле на снази, пишу Вијести.
Нове мере Националног координационог тела примењиваће се на основу листе кумулативне инциденције Ковид-19 за локалне самоуправе, у периоду од 12. до 25. септембра, коју је објавио црногорски Институт за јавно здравље.
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)