ОДЛУКА ТУЖИОЦА У ОСНОВНОМ ДРЖАВНОМ ТУЖИЛАШТВУ У БИЈЕЛОМ ПОЉУ:Задржавање због прогањања малолетнице
ПОСТУПАЈУЋИ по кривичној пријави Одељења безбедности Бијело Поље, поступајући тужилац у Основном државном тужилаштву у овом граду одредио је, након саслушања, задржавање до 72 сата осумњиченом Д.С.
гов.ме
Он се сумњичи да је прогањао малолетницу из Бијелог Поља.
- Из кривичне пријаве и прилога уз исту произилази да је осумњичени Д.С. путем друштвене мреже 'Инстаграм' прогањао оштећену малолетницу из Бијелог Поља, на начин што јој је слао поруке узнемирујуће садржине, пратио је и пресретао у дужем временском периоду, покушавајући да успостави контакт са њом, што је код оштећене изазвало осећај страха за њену безбједност, саопштено је из Основног државног тужилаштва у Бијелом Пољу.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"
РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.
06. 05. 2026. у 11:53
Коментари (0)