ОСТАВКЕ У ПОДГОРИЧКОМ ПЕС-У: Саопштењем најавили промене

Пес

29. 02. 2024. у 11:18

ПОДГОРИЧКИ одбор ПЕС-а саопштио је да ће дати оставке на све функције у Покрету Европа сад.

ОСТАВКЕ У ПОДГОРИЧКОМ ПЕС-У: Саопштењем најавили промене

В.К.

- Уз огромно залагање свих чланова подгоричког Одбора, одборничка листа на челу са Јаковом Милатовићем добила је пуно поверење грађана да реализује визију бољег управљања нашим Главним градом са скоро 22 хиљаде освојених гласова. Наш одличан изборни резултат, уз сарадњу са осталим конституентима власти, омогућио је смену ДПС-а, након три деценије лошег управљања Подгорицом; наводе из ПЕС-а.

Међутим, њихово залагање и допринос, кажу, од стране руководства Покрета није уважено.

- Игнорисан је наш предлог листе кандидата за парламентарне изборе. Финале је недавна одлука руководства да распусти подгорички Одбор, без икаквог обавештења, разговора или консултација. Наше активности биће у складу са програмом који смо предочили грађанима и за чију ћемо се реализацију снажно залагати. Бићемо усмерени на додатно оснаживање сарадње са нашим коалиционим партнерима и сада већ бившим колегама из ПЕС-а, како бисмо учврстили постојећу извршну власт у Главном граду и допринели бољој реализацији датих изборних обећања. Спречићемо даље урушавање наслеђеног система, дистанцирајући се од лоших пракси Демократске партије социјалиста, закључују у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НАКОН КРАХА ВЕЗЕ СА БАСТИЈАНОМ, СРЕЋУ ПРОНАШЛА ПОРЕД МИЛИОНЕРА: Ана није прва коју је фудбалер оставио због друге