ДУШКО КНЕЖЕВИЋ СПРЕМАН ДА СЕ ПРЕДА: Доћи ћу у Црну Гору и дати доказе о Милу, али под мојим условима
Бизнисмен Душко Кнежевић саопштио је да је спреман да се преда и да дође у Црну Гору ако му се дозволи да улази и излази из државе, да се јавља редовно кад треба према договору који би постигао с тужилаштвом.

Фото: Танјуг
-Ја ћу да се предам, да дођем и да ми се дозволи да улазим и излазим из Црне Горе, да се јављам редовно кад треба према договору који бих постигао с тужилаштвом. Ја немам зашта да одговарам, нигде нисам био одговорно лице ни у банкама ни у тим компанијама - рекао је Кнежевић.
Он је поручио да не жели да буде заштићени сведок и да нема "за шта да одговара".
- А све доказе које имам против Мила Ђукановића и које сам изнео до сада и пријавио спреман сам да дам - тврди Кнежевић.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)