УСРЕД НЕВРЕМЕНА У ЦРНОЈ ГОРИ УШЛИ У МОРЕ ДА СЕ КУПАЈУ, ЈЕДАН УНЕО И СУНЦОБРАН: Невиђене сцене на приморју (ВИДЕО)
И ПОРЕД страшних последица које јако невреме остави за собом, некад нажалост односећи и људске животе, поједини су и даље спремни да се играју са природом.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/podgoricki_vremeplov
Тако се појавио снимак купача који усред неверемена у Црној Гори улазе у море. На снази је црвена заставица, што значи да је купање ризично и да не треба улазити.
На све то, један од њих је унео и сунцобран да му послужи уместо кишобрана.
БОНУС ВИДЕО: ПОПЛАВЉЕНЕ УЛИЦЕ НОВОГ БЕОГРАДА - Овако изгледа престоница након кише
(Телеграф)
Препоручујемо

ЦРНА ГОРА ПОД ВОДОМ: Прави потоп на улицама, пљусак потпуно паралисао грађане
06. 08. 2023. у 16:35

ПИКСИ СЕ ВРАТИО У ЈАПАН: Српски стручњак дочекан попут цара (ФОТО/ВИДЕО)
06. 08. 2023. у 10:12

ЈУГУ ОЧАРАЛА КАО ЗАВОДНИЦА: Олга Одановић у младости - пре 33 године (ФОТО)
06. 08. 2023. у 09:27

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
17. 09. 2025. у 13:52

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.
17. 09. 2025. у 16:41
Коментари (0)