МИЛО БОЖОВИЋ У ПРИТВОРУ ЈОШ ДВА МЕСЕЦА: Апелациони суд Црне Горе одбио жалбу

Татјана Марковић

16. 06. 2023. у 15:20

АПЕЛАЦИОНИ суд Црне Горе одбио је као неосноване жалбе бранилаца председника општине Будва Мила Божовића, изјављене против решења Вишег суда о продужењу притвора овом окривљеном.

МИЛО БОЖОВИЋ У ПРИТВОРУ ЈОШ ДВА МЕСЕЦА: Апелациони суд Црне Горе одбио жалбу

С.Ђ.

Веће Апелационог суда Црне Горе одлуку је донело на седници већа одржаној данас.

Решењем Вишег суда у Подгорици продужен је притвор за још два месеца Божовићу због сумње да је извршио кривично дело стварање криминалне организације и три кривична дела неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.

Одређено је да ће притвор трајати до 13. јула 2023. године.

- Испитујући првостепено решење поводом изјављених жалби, веће овога суда је оценило да је првостепени суд поступио по налозима из укидног решења и да је у поновном поступку дао јасне и ваљане разлоге у погледу постојања основане сумње, као и разлоге везане за притворске основе - саопштено је из суда.

(Вести)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...