КО ЋЕ БИТИ НОВИ МАНДАТАР: ДФ предложио Мандића, УРА и СНП за Абазовића, Демократе за Бечића
ПАРЛАМЕНТАРНА већина која је творила Владу Здравка Кривокапића има рок да до 19. септембра усагласи ко ће бити нови мандатар.
Фото: Принтскрин
Из Грађанског покрета УРА и Социјалистичке народне партије поручили су како би на месту премијера требало да остане Дритан Абазовић.
Са друге стране, из Демократског фронта саопштили су да би нови премијер требало да буде Андрија Мандић, док Демократе нису излазиле са конкретним предлогом, али су раније тражили да се „анулирају све одлуке које су изгласане са Демократском партијом социјалиста“.
Лидер СНП-а Владимир Јоковић казао је медијима да је Абазовић заслужио да остане на месту премијера због резултата које је постигао водећи 43. Владу.
Препоручујемо
УРА СУТРА НА САСТАНКУ СА ДФ-ом Абазовић не искључује могућност договора
01. 09. 2022. у 18:05
МАНДИЋ О АБАЗОВИЋЕВОМ ПРЕДЛОГУ: "Не свиђа нам се све, али добиће наше потписе"
19. 08. 2022. у 21:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)