МЕДЕНИЦА ОСТАЈЕ ИЗА РЕШЕТАКА? СДТ тражи да се продужи притвор

С.Ђ.

16. 05. 2022. у 14:08

СПЕЦИЈАЛНО државно тужилаштво поднело је предлог Вишем суду у Подгорици да се бившој председници Врховног суда Весни Меденици продужи притвор за још два месеца.

МЕДЕНИЦА ОСТАЈЕ ИЗА РЕШЕТАКА? СДТ тражи да се продужи притвор

Фото: Принтскрин

Меденица је ухапшена 17. априла због основане сумње да је починила кривична дела стварање криминалне организације и противзаконити утицај и тренутно се налази у Истражном затвору у Спужу.

Због сумње да су чланови криминалне организације коју је, наводно, формирао њен син Милош Меденица, поступак се води и против Василија Петровића, Луке Бакоча, Милорада Меденице и Иване Ковачевић.

БОНУС ВИДЕО: 

ВЕСНА МЕДЕНИЦА СТИГЛА У СДТ: Бивша председница Врховног суда стигла на саслушање

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас