ПОНОВО НА "ЧИКА ДАЧИ"! Суперлигаш вратио љубимца навијача!

Бивши тренер Радничког 1923 вратио се после очајне сезоне Крагујевчана.

ПОНОВО НА ЧИКА ДАЧИ! Суперлигаш вратио љубимца навијача!

Foto: IMAGO / imago sportfotodienst / Profimedia

Раднички из Крагујевца је кроз "иглене уши" изборио опстанак у Суперлиги Србије, ремијем против Јавора у последњем колу елитног ранга.

Због тога су уследиле промене на "Чика Дачи", па су међу првима клуб напустили спортски директор Славко Перовић и финансијер Игор Конатар. Логично, отказ је уручен Славку Матићу, па се постављало питање ко ће преузети "пољуљани брод".

Како сазнаје портал "Трик", избор је пао на Феђу Дудића, који је данас и званично се вратио на место успеха! Овај стручњак ушао је у срца навијача, односом према клубу, а потом и јер је форсирао офанзивни стил игре. Неретко је умео да изненади Црвену звезду или Партизан, па се под његовим вођством Крагујевчани блистали.

Photo: Elmedin Hajrovic/ATAImages

Насупрот тим данима, Раднички је на крају очајне сезоне испраћен упадом "црвених ђавола" на терен, који су напали своје љубимце, упркос чињеници да су сачували статус.

Сада ће пољуљани углед покушати да врате, поново под командом Феђе Дудића, који је и на растанку од клуба, имао феноменалан однос са најватренијим присталицама Крагујевчана.

БОНУС ВИДЕО: Овако се у Мадриду славила 15. титула у Лиги шампиона

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

СЕЛЕКТОР Зоран Терзић уврстио је Тијану у састав за вечерашњи меч са Немачком у оквиру Лиге нације за одбојкашице који ће бити одигран у "Арени" од 20 часова.

11. 07. 2026. у 12:20

Коментари (0)

ХОЛАНД ПРОТИВ КЕЈНА: Гол-машине у борби за полуфинале Светског првенства!