АКЦИЈА СПАСАВАЊА: Пронађене три промрзле особе у Кучима у Црној Гори

Танјуг

22. 01. 2022. у 21:24

СПЕЦИЈАЛИЗОВАНИ алпинистички тим Службе заштите и спасавања успешно је вечерас окончао спасилачку акцију у месту Кастрат у Кучима у Црној Гори и спасио три промрзле особе.

АКЦИЈА СПАСАВАЊА: Пронађене три промрзле особе у Кучима у Црној Гори

Фото: Новости

Припадници Службе, како се наводи, успели су да се пробију неколико километара завијаног пута и дођу до угрожених лица, преноси ЦдМ.

-Наиме у питању су три промрзле особе чији је превоз организован моторним санкама до места где су се налазила возила Службе заштите и спашавања. Акција претраге терена отпочела је у 17.15 часова и успешно окончана у 19.00, саопштили су из Службе заштите и спашавања Главног града.

БОНУС ВИДЕО - СНЕГ У БЕОГРАДУ: Формиран бели покривач у главном граду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ШОК: Аргентину избацују са Светског првенства, Меси остаје без Мундијала?! Велики скандал потреса земљу!