УМАЊЕН ПРИТИСАК У РАКОВИЦИ: Планирани радови на испирању водоводне мреже до суботе 8. јуна
У ЈКП "Београдски водовод и канализација" најавили су да ће у току ове недеље бити испирана водоводна мрежа у општини Раковица.

Фото: Архива
До суботе 8. јуна грађани у појединим деловима могу очекивати умањен притисак или прекиде у снабдевању у периоду од 22 сата до 6.00.
У плану је да вечерас мрежа буде испирана у насељу Ресник. У ноћи између среде и четвртка у насељима Миљаковац 1 и 2, Канаревом брду и Кошутњаку.
- Између 6. и 7. јуна прекиде или умањен притисак могу очекивати грађани који живе у Улици кнеза Вишеслава и насељима Видиковац, Лабудово и Петлово брдо - саопштили су у "Водоводу". - Дан касније планирани су радови на мрежи у насељу Раковицам, и делу између улица Кнеза Вишеслава, Славка Родића, Патријарха Димитрија и Црнојевића.
Током испирања водоводне мреже може доћи и до краткотрајног замућења воде. У предузећу су апеловали да грађани припреме неопходне залихе воде за пиће и основне потребе.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39
Коментари (0)