ИЗ ДУНАВА НА ДОРЋОЛУ ИЗВУЧЕН МУШКАРАЦ (35): Због промрзлина упао у стање хипотермије
21. 04. 2024. у 19:21
ИЗ Дунава на Дорћолу данас је извучен мушкарац стар око 35 година.
Најновије из рубрике
ОД ВОЋА И ПОВРЋА, ДО НАКИТА: Пролећни базар на пијаци у Земуну
НА ЗЕМУНСКОЈ пијаци овог викенда, 21. и 22. марта, биће организован "Пролећни базар", у оквиру манифестације "Бум маркет", од 8.00 до 16.00.
21. 03. 2026. у 06:45
СТАРИ МОСТ ИЗДИЖЕ СЕ ТРИ МЕТРА : Радови на најзначајнијим пројектима у Београду почињу идућег месеца
ОПСЕЖНИ радови на најважнијим пројектима у Београду почињу у априлу - најавио је градски менаџер Мирослав Чучковић за "Новости". - Долази "кртица" која ће започети копање за прву линију метроа, почиње пробијање двокилометарског тунела на потезу Дунав Станица - Економски факултет, као и реконструкција старог железничког моста, који ће постати пешачко - бициклистички.
20. 03. 2026. у 14:42
УКЛАЊАЊЕ ГРАНА И КРОШЊИ: Позив за чишћење шуме Степин луг
УДРУЖЕЊЕ "Градски тркачки" организује сутра, 21. марта, од 10.00, акцију чишћења Беле стазе у шуми Степин луг у Кумодражу, некада познату и као Титов гај. Бела стаза је једина која од родне куће Степе Степановића води ка Авали, а дугачка је око шест километара.
20. 03. 2026. у 13:50
ГО СТАРИ ГРАД РАСПИСАЛА КОНКУРС: За замену старих лифтова и уградњу нових до милион динара бесповратне помоћи
ГРАДСКА општина Стари град објавила је нови јавни конкурс "Стари град мисли на зграде" и позвала своје суграђане односно управнике стамбених заједница да узму учешће.
20. 03. 2026. у 10:32
И ДАЉЕ РАДОВИ У ОБРЕНОВАЧКИМ СЕЛИМА:Барич, Ушће и део града без воде
И данас, као и претходних дана, планирани су радови на санацији лома водоводних цеви у два обреновачка села, али и у самом граду, па ће зато, нека домаћинства, до вечерас, бити без воде.
20. 03. 2026. у 09:50
Коментари (0)