ЧИШЋЕЊЕ АВАЛЕ У НЕДЕЉУ: Позвани родитељи и малишани да заједно очисте зелену оазу
УДРУЖЕЊЕ "Први пут с оцем" у недељу од поднева до 15.00 часова организује велико чишћење Авале.

Фото Н. Скендерија
У плану је да родитељи и малишани заједно чисте ову градску зелену оазу, а по завршетку акције планирано је и дружење.
Организатори су позвали маме и тате да заједно са својим малишанима дођу на Авалу и да сви заједно проведу квалитетно време.
- Није једини циљ ове акције да буде чисто, већ да сви научимо да не смемо да се миримо са прљавштином већ да негујемо љубав према природи. Више информација о чишћењу заинтересовани могу добити позивом на број телефона 064-4119-900 - саопштили су у Удружењу.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)