У КУМОДРАШКОЈ СУТРА НИ ВОДЕ, НИ АУТОБУСА: Ево до кад ће трајати измена линија јавног превоза у вождовачкој улици

Сњежана Видачковић

08. 11. 2023. у 16:00

ТОКОМ радова на прикључењу објекта на водоводну мрежу у Кумодрашкој улици, на делу од Витановачке до Улице војводе Ђуровића, сутра ће се променити режим рада линија јавног превоза.

У КУМОДРАШКОЈ СУТРА НИ ВОДЕ, НИ АУТОБУСА: Ево до кад ће трајати измена линија јавног превоза у вождовачкој улици

Фото: И. М./ГУ Власотинце

Како је саопштено из Секретаријата за јавни превоз, линије 18 и 39 ће у оба смера саобраћати улицама Војводе Степе, Љубе Вучковића, Динка Туцаковића, Кумодрашком и даље редовно. Линије 25 и 25П ићи ће Крушевачком, Мишка Јовановића, Пека Дапчевића, Заплањском, Дарвиновом, Браће Јерковић и после редовно.

Аутобуси ће на измењеном делу трасе користити сва постојећа стајалишта а возила 18 и 39 у смеру ка Аутокоманди, користиће и привремено стајалиште "Дарвинова 1" у Динка Туцаковића, пет метара испред пешачког прелаза у зони раскрснице са Улицом Милке Гргуров код броја 2а. Због радова, потрошачи који живе у Кумодрашкој, (на делу од Војводе Ђуровића до Витановачке) и Краљевачкој улици неће имати воду данас од 8.30 до 18 часова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ЕЛЕГАНТНА НА МАМУ: Хана Икодиновић је матурирала, а Наташа Беквалац не крије понос и срећу! (ФОТО)