АМБУЛАНТА ПРИ КРАЈУ: Завршни радови у Великом Мокром Лугу
У ТОКУ су завршни радови на реконструкцији амбуланте у Великом Мокром Лугу чиме ће бити омогућени бољи услови за пружање примарне заштите становника у овом делу Звездаре, наводи се у саопштењу ове општине.

ГО Звездара
- Пре неколико месеци реконструисана је фасада амбуланте у Великом Мокром Лугу, а са завршетком радова у унутрашњем делу објекта биће омогућени бољи услови - истакао је председник ГО Зведара Владан Јеремић приликом обиласка радова. - Када је реч о Северном булевару, након реконструкције Основне школе "1300 каплара" сада је реновирана и амбуланта у непосредној близини, која је за време пандемије била ковид амбуланта и сада је добила изглед какав заслужује.
Такође, у наредном периоду планирана је и реконструкција амбуланте у Старом Миријеву.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)