ОВДЕ СЕ МОГУ КУПИТИ ПАПИРНЕ КАРТЕ: У овом формату продаваће се на 15 продајних места - ово су локације (ФОТО)
ГРАДОНАЧЕЛНИК Београда Александар Шапић представио је данас нови систем наплате карата у јавном превозу, а карте ће моћи да се купе у папирној форми и путем СМС порука преко свих оператера.
Фото В. Данилов
Шапић је објаснио да су набављене карте у папирној форми и да су обезбеђена продајна места која ће бити истакнута на сајту града и ГСП-а.
Карте ће се у папирном формату продавати на 15 продајних места широм града.
- Скендербегова 47
- Трг републике
- Кнез Михаилова 6
- Делиградска 10
- Булевар Михајла Пупина 167
- Младеновац
- Обреновац
- Лазаревац
- Барајево
- Сопот

"Београд плус" је назив новог система јавног превоза у престоници, који данас представио градоначелник Шапић.
Препоручујемо
"РАЗУМЕ СЕ У РЕД И КУЛТУРУ": Пас одушевио све путнике у градском превозу (ФОТО)
26. 04. 2023. у 15:34
ВИШЕ ОД 300 НА САТ КРОЗ БЕОГРАД: Видите снимак насилничке вожње (ВИДЕО)
15. 05. 2023. у 22:06
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.
16. 12. 2025. у 19:58
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (2)