У СРЕДУ СУВЕ ЧЕСМЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Искључења су планирана у Палмира Тољатија и Булевару маршала Толбухина

А. З. К.

06. 06. 2022. у 15:56

ЗБОГ планираних радова на водоводној мрежи у среду ће поједини потрошачи на Новом Београду бити без воде од 8.30 до 18 сати.

У СРЕДУ  СУВЕ ЧЕСМЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Искључења су планирана у Палмира Тољатија и Булевару маршала Толбухина

Фото Ж. Кнежевић

Како су најавили у ЈКП "Београдски водовод и канализација" суве чесме имаће станари у Улици Палмира Тољатија, од Булевара маршала Толбухина до Џона Кенедија. У Булевару марсшала Толбухина планирана су искључења на парној страни, од париске комуне до Булевара Михајла Пупина.

Истог дана, у периоду од 10 до 12 сати у неколико улица на Новом Београду потрошачи ће имати слабији птирисак или повремене прекиде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТ, СЛОВЕНАЦ И ИТАЛИЈАН ТУКЛИ СРПСКЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: Ево ко су страни држављани ухапшени у насилним блокадерским протестима

ХРВАТ, СЛОВЕНАЦ И ИТАЛИЈАН ТУКЛИ СРПСКЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: Ево ко су страни држављани ухапшени у насилним блокадерским протестима

МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас да је током синоћњих протеста повређено 75 полицајаца, а приведено 114 лица од којих 3 страна држављанина.

15. 08. 2025. у 12:21

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.

15. 08. 2025. у 13:20

Коментари (0)