БЕСПЛАТНА АУТО - СЕДИШТА ЗА ДЕЦУ: Раковица обезбедила неопходну опрему за безбедност најмлађих са ове општине
РОДИТЕЉИ малишана који живе на територији Раковицесу добили бесплатна ауто - седишта за децу.
БЕОИНФО
У великој општинској сали, маме и тате је поздравио председник ове локалне самоуправе Милош Симић, а стручњаци из Агенције за безбедност саобраћаја Србије показали су како се правилно користи дечје ауто - седиште.
- И ове године обезбеђен је довољан број седишта. Безбедност деце је један од приоритета општине Раковица, а ауто - седишта ће повећати сигурност најмлађих у саобраћају - рекао је Симић.
Препоручујемо
УСЕЛИЛИ СЕ БУЛОВИЋИ: Шесточланој породици у Бечмену уручени кључеви новоизграђене куће
27. 03. 2022. у 05:00
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)