ВОЗИЛИ ПОД ДЕЈСТВОМ ДРОГЕ, АЛКОХОЛА И БЕЗ ДОЗВОЛЕ: Полиција у Београду током ноћи имала пуне руке посла
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду искључили су током ноћи из саобраћаја неколико возача који су возили под дејством алкохола, дроге, због насилничке вожње, као и без возачке дозволе.
Илустрација/Foto: Nenad Zivanovic
На територији Земуна пресретачем је заустављен возач БМВ-a који је возио брзином од 231,2 километра на час на делу пута где је дозвољена брзина 120 километара на час. Код овог двадесеттрогодишњег возача дрога тестом је утврђено да је позитиван на бензодиазепин.
У Земуну је заустављен и двадесетосмогодишњи возач „хонде“ који је возио под дејством кокаина. Контролом је утврђено и да не поседује возачку дозволу.
На Панчевачком путу заустављена је „опел астра“ и контролом возача утврђено је да нема возачку дозволу, док је алко-тест очитао 1,42 промила алкохола у његовом организму.
Возачи су доведени у службене просторије и биће спроведени код судије за прекршаје.
Препоручујемо
ЛАВРОВ СЕ ОГЛАСИО И ПРЕКИНУО ЋУТЊУ: Открио зашто је пропао самит Путина и Трампа у Будимпешти
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп одложио је самит Русије и САД у Будимпешти због „закулисних извештаја“, изјавио је министар спољних послова Русије Сергеј Лавров у ауторском тексту објављеном на сајту Министарства спољних послова.
13. 11. 2025. у 11:21
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)