ВАКИЦИНА И СУТРА: На Економском факултету цепиво примило више од 20 студената
НА ЕКОНОМСКОМ факултету у Београду данас је организована вакцинација против ковида-19, а за неколико сати цепиво је примило више од 20 студената.
Економски факултета
Професор др Владан Ђокић, ректор Универзитета у Београду је рекао да је то добар резултат, истичући да је жеља да се студенти мотивишу и охрабре да приме вакцину у циљу побољшања епидемиолошке ситуације.
- Надамо се да ће студенти постати свесни да је то важно и да ће се више њих вакцинисати, како бисмо се у наредном семестру вратили нормалној настави - рекао је Ђокић. на вакциналном пункту на Економском факултету.
Декан Економског факултета проф. др Жаклина Стојановић, је навела да је задатак факултета да допринесу већој вакцинацији, као би се факултети вратили нормалним условима рада.
Студенти треће и четврте године Економског факултета вратиће се у просторије факултета од 1. новембра.
Сви заинтересовани студенти и запослени са свих факултета Универзитета у Београду моћи ће данас и сутра на Економском факултету да приме прву, другу или трећу дозу вакцине, од 10 до 16 часова, а претходна пријава није потребна.
Како је речено Тањугу у Студентској поликлиници, до сада је вакцинисано око 14.000 студената.
Препоручујемо
ЂАЦИМА НЕМА КО ДА КУВА: Од 166 основних школа у Београду, само у 12 се припремају оброци
11. 05. 2026. у 21:00
РЕВИЈА ШКОЛСКИХ ХОРОВА: У Дечјем културном центру од 14. до 17. маја
11. 05. 2026. у 11:19
БРУТАЛАН НАПАД ИРАНА НА АМЕРИЧКИ РАТНИ БРОД: Погледајте како је то изгледало, одјекнула огромна експлозија (ВИДЕО)
ИРАН објавио снимак напада на амерички ратни брод у водама УАЕ.
11. 05. 2026. у 11:54
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)