НА 50 ГОДИНА: Потписан уговор између Спортског центра „Вождовац“ и Ватерполо клуба Партизан
ДАНАС је потписан уговор између Спортског центра „Вождовац“ и Ватерполо клуба Партизан на 50 година.
Фото: Новости
Градска Општина Вождовац у сарадњи са Градом Београдом и Спортским центром „Вождовац“ омогућава Ватерполо клубу Партизан коришћење базена наредних 50 година како бисмо заједничким снагама створили будуће златне момке.
Фото: Новости
У том периоду Спортски центар „Вождовац“ ће бити њихова друга кућа и место где ће се мотивисати и наредне генерације које долазе да остварују овако сјајне резултате као и до сада.
Фото: Новости
Мишљења смо да је Ватерполо клуб Партизан, као колевка највећих одликаша ватерпола, заслужио да остане на месту одакле су на поход на светска одличја кренула имена која су допринела да Србија пише златним словима на светском трону.
- Захваљујемо се на помоћи председнику Републике Србије Александру Вучићу, заменику градоначелника Горану Весићу, секретару Секретаријата за инвестиције Луки Петровићу и секретарки Секретаријата за спорт и омладину Драгани Белојевић - рекла је председница општине Ивана Томић Илић.
Препоручујемо
ДАНАС НОВИ УДАР НА КОМАРЦЕ: Са земље и воде већ од 16 сати у овим деловима Београда
27. 05. 2026. у 12:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)