БОРБА ПРОТИВ ПЉАЧКЕ БУЏЕТА: Вулин - Полиција ради на сузбијању свих облика криминалитета, посебно сиве економије (ФОТО)

20. 04. 2021. у 13:08

МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин изјавио је данас у Крушевцу да ће полиција наставити посвећено да ради на сузбијању свих облика криминалитета, посебно оних кривичних дела која за последицу имају пљачку државног буџета.

БОРБА ПРОТИВ ПЉАЧКЕ БУЏЕТА: Вулин - Полиција ради на сузбијању свих облика криминалитета, посебно сиве економије (ФОТО)

ФОТО: МУП

Министар Вулин, који је са начелником и руководиоцима Полицијске управе у Крушевцу разговарао о оствареним резултатима и приоритетима рада полиције у наредном периоду, истакао је да свака прокријумчарена паклица цигарета значи мање новца за школе, болнице, путеве.

ФОТО: МУП

- Полицијска управа у Крушевцу остварила је добре резултате и током прошле године запленила више од 25.500 паклица цигарета без акцизне маркице и око 750 килограма резаног дувана. Борба са сивом економијом је борба за бољу будућност наших грађана, за нове инвестиције и развој наше земље - рекао је министар Вулин.

Министар се осврнуо и на безбедност саобраћаја на подручју које покрива ова управа, посебно имајући у виду предстојеће празнике и чињеницу да се ова управа налази на путу ка Копаонику.

ФОТО: МУП

- Саобраћајна полиција током предстојећих празника обављаће појачану контролу саобраћаја на путевима. Апелујем на све возаче да буду одговорни према себи и другима, прилагоде брзину условима пута, поштују ограничења и саобраћајне прописе. Само одговорном вожњом можемо да спречимо трагедије и сачувамо своје животе и животе других - истакао је министар Вулин.

Министар је најавио нова улагања у побољшање услова рада полицијских службеника у Крушевцу и поручио да ће Министарство учинити све да полиција буде опремљена и заштићена, али исто тако да очекује максимално ангажовање свих припадника полиције на очувању стабилности и безбедности државе и грађана.

На почетку посете Полицијској управи у Крушевцу, министар Вулин положио је цвеће на спомен-обележје страдалим припадницима ове управе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања  (ВИДЕО)