ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА СРБИЈУ И ВУЧИЋА: "Боже правде" се ори испред краљевске палате у Бахреину (ВИДЕО)

Новости онлајн

13. 03. 2021. у 10:24

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић се налази у званичној посети Бахреину.

ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА СРБИЈУ И ВУЧИЋА: Боже правде се ори испред краљевске палате у Бахреину (ВИДЕО)

Фото: Танјуг/Зоран Мирковић

Председнику је свечани дочек приредио краљ Бахреина Хамад бин Иса ал Калифа уз интонирање химне и почасну гарду.

Подсетимо, Вучић је у петак увече допутовао у Манаму, главни град Бахреина, у званичну посету, као први председник Србије који је икада посетио ту краљевину.

На аеродрому дочекан је уз почасну гарду бахреинске војске, а добродошлицу му је пожелео министар спољних послова Бахреина Абдулатиф бин Рашид Алзијани и гувернер Салман бин Иса бин Хинди ал Манаи-Мухарак.

По доласку у хотел председнику је, у име краља добродошлицу пожелео принц, као и деца у ношњама карактеристичним за ту блискоисточну државу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (21)

МЕДВЕДЕВ ЖЕСТОКО ОДГОВОРИО ТРАМПУ: Наш народ је положио 27 милиона живота својих синова и кћери у име уништења проклетог фашизма