ПОЗИВ ГРАЂАНИМА СА КиМ: Ево где се у Великом Градишту можете пријавити уколико желите да гласате на изборима на Косову и Метохији

Д.Н.

08. 02. 2021. у 12:37

ОПШТИНА Велико Градиште позвала је пунолетне грађане са боравиштем на њеном подручју, а са пребивалиштем на Косову и Метохији, који желе да гласају на превременим парламентарним изборима на КиМ 14. фебруара, да се пријаве поверенику у Општинској управи.

ПОЗИВ ГРАЂАНИМА СА КиМ: Ево где се у Великом Градишту можете пријавити уколико желите да гласате на изборима на Косову и Метохији

Фото: Д.Н.

Пријаве се врше до 10. фебруара, уз подношење личног документа издатог од стране привремених институција на КиМ и личне карте издате на територији Републике Србије.

За ближе информације грађани се могу обратити на телефон 069/8017714 или 912 660-444.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!

СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!

19. 06. 2025. у 13:00

Коментари (0)

ЧЕДО ЗАПАДА, ПЛОД ВАРВАРСКЕ НАТО АГРЕСИЈЕ Захарова згазила лажну државу: Косово је исконска српска земља