МИРИСНА СЕТВА: Марија Захарова решила да се опроба у вртларству
САРАДНИЦА министра спољних послова Русије Сергеја Лаврова Марија Захарова решила је да се опроба и у вртларству.
Архива
Тако је током куповине за викенд изабрала саднице разног цвећа, углавном у јарким бојама. Слику колица пуних биљака поделила је са својим пратиоцима на друштвеним мрежама.
- Оно што сејеш, то и жањеш. Зато ћу ја да почнем да садим - написала је Захарова испод фотографије.
Ако буде успешна колико и у дипломатији, до прелепог врта неће проћи много времена.
Препоручујемо
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)