АМБАСАДОР ЂУРИЋ СА ИНАУГУРАЦИЈЕ: Част ми је да престављам Србију (ФОТО)

Амбасадор Србије у САД Марко Ђурић поручио је данас на Твитеру да му је част да представља Србију и присуствује инаугурацији новог председника САД Џозефа Бајдена.

АМБАСАДОР ЂУРИЋ СА ИНАУГУРАЦИЈЕ: Част ми је да престављам Србију (ФОТО)

Фото: Твитер/@markodjuric

- Узбуђење расте! Част ми је да представљам Србију са мојом супругом Андријаном и присуствујем инаугурацији 2021 - навео је Ђурић на енглеском језику на Твитеру и уз то објавио сличице са заставама Србије и САД, као и са бројем 46, алудирајући на то што ће Бајден положити заклетву за 46. председника САД.

Ђурић је објавио и фотографије са својом супругом испред зграде Конгреса, на којима обоје носе маске, а на Ђурићевој се виде грб Србије и заставе Србије и САД.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (1)

ЛУДИЛО МУНДИЈАЛА: ФИФА продаје траву!