РОДНА РАВНОПРАВНОСТ НА ДЕЛУ: Бранкица Јанковић узела лопату и почистила снег испред зграде
ПОВЕРЕНИЦА за заштиту равноправности Бранкица Јанковић поранила је за викенд, узела лопату и кренула да почисти снег испред зграде на Сењаку у којој живи.
Приватна архива
Како је рекла, међу њеним комшијама највише има пензионера, па је хтела да им рашчисти пут како би без велике муке могли да стигну до продавнице. Затим је уследило и чишћење аутомобила.
Док је радила, фотографисао ју је супруг, а она се нашалила: "Е, ово се зове родна равноправност!". Затим се и он придружио, па су стаза и аутомобил били чисти за тили час, а пут за комшије постао је проходан.
Препоручујемо
ТРАДИЦИЈА УЗ ВАНИЛИЦЕ: Милош Вучевић поставио слику своје баке (ФОТО)
15. 01. 2021. у 06:50
У КУЋИ ВЕЛИКАНА: Арно Гујон задивљен делима Милутина Миланковића
13. 01. 2021. у 10:41 >> 10:41
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)