ПОМОЋ ХРВАТСКОЈ ЈЕ НАША ЉУДСКА ОБАВЕЗА Вучић јасан по питању одлуке о милион евра: То је наш посао, да помогнемо свима у комшилуку
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас да је наша људска обавеза била да помогнемо Хрватској после земљотреса.
Фото: Принтсцреен/Пинк
- Наш је посао да помогнемо Хрватској, и свакоме у комшилуку - рекао је за ТВ Пинк.
Упитан, с тим у вези, за похвале Весне Пешић, рекао је да их није видео, али је упитао да ли су тако поздрављали када помажемо РС и нашем народу у Црној Гори.
- То је наша људска обавез - констатовао је он.
Вучић није желео да коментарише пристрасно и циљано извештавање појединих хрватских медија, изразивши уверење да је нелагодније њима, него нама.
Што се непрестаног негативног писања против Србије у медијима региона тиче, указао је да постоји сарадња тајкунских медија из Србије, који пласирају лаж, па их објаве у својим медијима у Хрватској, Босни и Херцеговини.
- Очекујте да ће ти људи уложити стотине милиона евра да дођу на власт. Зато што је Србија данас просперитетна, земља која најбрже иде ка Европи. Сада, сматрају, да је време да је још једном опљачкају - додао је он.
Препоручујемо
ВЕЛИКА ВЕСТ ЗА НАШУ ПРИВРЕДУ Председник открио: Нови пакет мера у марту или априлу
31. 12. 2020. у 10:52
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (21)