ЗАКОМПЛИКОВАЛО СЕ: Не жели само Звезда Драговића, интересује се и бундеслигаш!

Александар Илић
Александар Илић

18. 11. 2020. у 16:15

НИЈЕ тајна да је Александар Драговић на мети Црвене звезде, али убрзо се испоставило да нису једини који су заинтересовани за њега!

ЗАКОМПЛИКОВАЛО СЕ: Не жели само Звезда Драговића, интересује се и бундеслигаш!

Фото: Н.Параушић

Дугогодишњи хроничар репрезентације Аустрије Петер Линден  јавља да је за услуге Драговића заинтересован и клуб из Бундеслиге. 

Како наводи Франкфурт је у потрази за штопером с обзиром да ће се Дејвид Абрахам у децембру вратити у Аргентину, те ће позиција у срцу одбране остати упражњена. 

Један од играча који је у идеалним годинама јесте и Драговић, његов уговор истиче на лето, а као адут Ајнтрахта истиче се Адолф Хитер. 

Управо ће спортски директор Фреди Бобић покушати да искористи "аустријску везу" како би Драговића привукао у Франкфурт, а гарантовао би му и минуте на великој сцени како би штопер остао видљив за селектора и тако заиграо на Европском првенству.

Сигурно је да Црвена звезда не може да парира условима које може да му понуди бундеслигаш. 

Драговић има српско порекло, почео је у Аустрији из Беча, а играо још за Базел, Динамо Кијев, Леверкузен и Лестер сити, док је репрезентативац Аустрије од 2009. године и до сада је одиграо 84 меча. Постигао је један гол у дресу државног тима.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

ИРАН ДОНЕО ИСТОРИЈСКУ ОДЛУКУ! Ово су сви чекали