ВУЧИЋ О ОДЛАСКУ МИЛОШЕВИЋА У КНИН: Не могу да их подржим, али не желим српско-српске тешке речи

Танјуг

01. 08. 2020. у 11:05

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић поновио је данас да не може да подржи присуство српских представника на прослави Олује у Книну, али је додао да су можда њихови аргументи јачи,уз констатацију да он то за сада не види.

ВУЧИЋ О ОДЛАСКУ МИЛОШЕВИЋА У КНИН: Не могу да их подржим, али не желим српско-српске тешке речи

Фото: Танјуг

Он је новинарима у Батајници рекао да је то пренео и председнику СДСС Милораду Пуповцу, али и да тим поводом неће рећи ниједну тежу реч.

- Не желим да дође до срспко-српских тешких речи или зида и санкција на Дрини. Ја ћу се дрзати тога, а нисам одусевљен овим потезом. Али они тамо живе и имају своје идеје, мозда су њихови аргументи јаци од наших - закључио је Вучић.

- За нас је важно да Србија и Република Српска заједно обелезавану страдање српског народа и трагедију због остварења најтезег етницког чисћења од Другог светског рата - рекао је Вучић и најавио да ће бити подигнуто спомен обележје, као и на Петровачкој цести где је бомбардована колона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО! Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска

"ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО!" Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска

УКРАЈИНСКЕ снаге настављају упорно да бране џеп око Покровска и Мирнограда, упркос немилосрдним руским нападима који све више угрожавају линије снабдевања и повећавају ризик од потпуног окружења-

06. 11. 2025. у 14:56

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ! Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у српском граду

"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду

ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.

06. 11. 2025. у 12:50

Коментари (29)

У ЈЕКУ СКАНДАЛА! Вујадин Савић повукао радикалан потез