НИЈЕ РАЧУНАЛА ДА БЕНЗИН БРЗО ГОРИ: Палила дечку кола, па умало и сама планула
У НАСТУПУ љубоморе запалила дечку аутомобил али није рачунала шта све може да се деси.
Фото: Принтскрин
Жена је запалила ауто дечака и одмах је почела да бежи. Видео су моблним снимиле комшије у оближњој згради.
Привукао их је звук ломљења стакла и гласно псовање. Снимили су тренутак када жена пали теренско возило свог дечка. Она је једва успела да се склони и избегне да је пламен прогута.
Хитне службе су интервенисале а против пироманке, а америчке власти су покренуле поступак.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
ЂОКИЋ, СИНАНИ И ЕКИПА ОД БЛОКАДЕРА ПРАВЕ ЗОМБИЈЕ Психолог за Новости упозорава: "Ту влада психологија масе, урадиће све"
06. 04. 2026. у 13:43 >> 13:48
ВУЧИЋ ЗАВРШИО КОНСУЛТАЦИЈЕ: Председник разговарао са представницима ПУПС-а и Ми-глас из народа (ФОТО)
06. 04. 2026. у 08:39 >> 13:40
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)