ПРИВЕДЕНО НЕКОЛИКО ДЕМОНСТРАНАТА: Полиција пред поноћ одговорила на провокације
11. 07. 2020. у 23:45
Испред Народне скупштине и у Пионирском парку у Београду и вечерас су се окупили грађани на протесту против власти који се одржава сваке вечери од 7. јулај.
Повезане вести
ТРЕНУТАК КАДА ХУЛИГАНИ КРЕЋУ НАПАД НА ПОЛИЦИЈУ, након чега је полиција била принуђена да реагује (ВИДЕО)
Данас испред скупштине Србије окупила се група демонстраната, четврти дан за редом и опет покушала упад у Скупштину Србије
10. 07. 2020. у 23:49
РЕБИЋ ИЗНЕО БИЛАНС НЕРЕДА У БЕОГРАДУ: Синоћ повређено 14 полицајаца, од почетка демонстрација 130
На синоћњем протесту испред Дома Народне скупштине у Београду повређено је 14 полицајаца, а ухапшен је 71 хулиган, који ће у наредним данима бити процесуиран пред надлежним правосудним органима, изјавио је данас директор полиције Владимир Ребић
11. 07. 2020. у 12:25
СТЕФАНОВИЋ О ИНЦИДЕНТИМА ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Бруталне сцене насиља, полиција мора да реагује
УПОЗОРИО је да ће свако ко се бави насиљем добити одговор државе и да су ове сцене за сваку осуду и да полиција трпи велико насиље
10. 07. 2020. у 22:18
ПОГЛЕДАЈТЕ СЛИКЕ БРУТАЛНОГ НАСИЉА ДЕМОНСТРАНАТА ИСПРЕД СКУПШТИНЕ (ФОТО)
ДЕМОНСТРАНТИ су се међусобно сукобили што је резултирало убадањем једног од њих, а покушан је упад и у Скупштину Србије.
10. 07. 2020. у 22:07
ПОЛИЦИЈА УХАПСИЛА ОСУМЊИЧЕНОГ: Погледајте снимак који је настао након међусобног обрачуна демонстраната (ВИДЕО)
ОСУМЊИЧЕНИ ће бити приведен надлежном тужилаштву
10. 07. 2020. у 21:18
Најновије из рубрике
"ЈОШ ЈЕДНОМ СУ ПОКАЗАЛИ ДА СУ ДНО ДНА" Томић и Ђурић Никитовић о нападу на Гашића: Против свега су што је српско
ЗОРАН Томић и Невена Ђурић Никитовић огласили су се поводом најновијих напада на породицу министра одбране Братислава Гашића.
18. 02. 2026. у 22:41
ПРОБЛЕМИ: Лаки је много нервозан
СЛОБОДАН Георгиев у о мукама Јунајтед медије.
18. 02. 2026. у 21:37
ПРЕЗИРУ СРБИЈУ И СВЕ ШТО ЈЕ СРПСКО Блокадери на најгнуснији начин ударили на СПЦ, вређали патријарха и напали митрополита Јоаникија (ВИДЕО)
У НОВОМ Саду се на дан прославе државног празника, Сретења, догодила велика срамота која је узнемирила читаву јавност и бацила сенку на свечано обележавање једног од најважнијих датума у српској историји. Уместо достојанственог окупљања и прославе, блокадери су одлучили да баш тог дана изазову инцидент и покушају да понизе све што има везе са Србијом, њеном традицијом и духовним наслеђем.
18. 02. 2026. у 21:05
НИ МРТВИМ СРБИМА НЕ ДАЈУ МИРА! Поново оскрнављен гроб Ивице Талића на гробљу у Скуланеву - Душмани склонили српску заставу! (ФОТО)
У НОЋИ између уторка и среде поново је оскрнављен гроб Ивице Талића на српском православном гробљу у селу Скуланево, код Липљана. Како је саопштила Канцеларија за Косово и Метохију, починиоци су упали у посед гробља и са хумке недавно преминулог Талића однели српску заставу.
18. 02. 2026. у 19:10
ПЕТКОВИЋ ОДГОВОРИО КУРТИЈУ НА ЛАЖИ О "САРАЈЕВО САФАРИЈУ": Доћи дан за суд на ком ћеш одговарати за све злочине над Србима
ДИРЕКТОР канцеларије за КиМ Петар Петковић одговорио је данас лажном премијеру тзв. Косова Аљбину Куртију, којио је рекао да треба формирати посебан међународни суд за злочине у случају „Сарајево Сафари“.
18. 02. 2026. у 18:57
raca
12.07.2020. 07:16
Pa ja pitam te gradjane Srbije koliko poreza oni i njihove vodje platiše državi u kojoj žive,koliko napraviše bolnica i vrtića i dali uopšte znaju šta hoće dal su gladni ,žedni i bedni pa lome i krše ,koji bre gradjani RUŠITELJI idiite u nemačku pa kad se razboliš onda bež u Srbiju al tad nek vas leči Saša radulović OĆE zabolega za vas.